ŠATRIJA

ŠATRIJA

Apsauginė ir individualaus dizaino apranga įmonėms

Apie mus

Sertifikatai

Standartai ir specialus įmonės padalinys, užtikrina gamybos proceso priežiūrą ir aukštą gaminių kokybę.

Mūsų pasiekimai:


ISO 9001:2015

BV_Certification_ISO9001.gif

Tai reikšmingas įmonės kokybės valdymo sistemos įvertinimas. Mes, AB “Šatrija” dirbantieji, kiekvienas asmeniškai įsipareigojame sekti ir griežtai vertinti savo siūtų gaminių kokybę, kadangi šiame versle siekiame būti geriausiai vertinami Lietuvoje. Mūsų veiklos tikslas – gaminti aukštos kokybės gaminius, pateikti juos klientui laiku ir už geriausią kainą.


ISO 14001:2015 

BV_Certification_ISO14001.gif
 

Tai tarptautinis aplinkos apsaugos vadybos sertifikatas.

Mūsų devizas - nuolatinis rūpinimasis aplinkos apsauga kasdieninėje įmonės veikloje.

Mes, AB “Šatrija” dirbantieji, pastoviai gerindami savo siūtų gaminių kokybę ir siekdami būti geriausiai vertinami Lietuvoje, prisiimame atsakomybę už mūsų veiklos ir pagamintų produktų daromą poveikį aplinkai.

Mes esame atviri visuomenei, todėl mūsų politika ir pasiekimai aplinkos apsaugos srityje yra prieinami visoms suinteresuotoms šalims.


 

gore-tex

 

 

 

 

2003 metais gavome GORE-TEX gamintojo licenciją.

2007 metais gavome GORE-TEX sidabrinio lygio gamintojo licenciją.

2007 metų pradžioje gavome GORE-TEX sertifikatą leidžiantį gaminti produkciją iš virusui ir bakterijoms atsparaus laminato, pagal CROSSTECH technologiją. GORE-TEX teisę naudotį šią technologiją yra suteikusi dešimčiai fabrikų Europoje, AB "Šatrija" yra vienas iš jų.

2015 metų lapkričio mėn. gavome GORE-TEX auksinio lygio gamintojo licenciją. Šią licenciją turi tik šeši fabrikai iš daugiau kaip šimto Europoje, AB "Šatrija" yra vienas jų

AB "Šatrija" yra sertifikuota Didžiosios Britanijos Stantartų Instituto (BSI) ir SATRA Technology Centre pagal 11B straipsnį, kuris leidžia gaminti ir tiekti ugnegiasių rūbus Didžiosios Britanijos rinkai.


ce

Apsauginiai AB "Šatrija" gaminiai sertifikuojami ir žymimi CE ženklu.