ŠATRIJA

ŠATRIJA

Apsauginė ir individualaus dizaino apranga įmonėms

Apie mus

Apie mus

apie-mus.jpgEsame gamybinė siuvimo įmonė, galinti paruošti produkto dizainą, konstrukciją, lekalų išdauginimą, išsiuvinėjimą, gaminių skalbimą įvairiais skalbimo būdais. Esame vienintelė Lietuvoje siuvimo įmonė turinti GORE-TEX gamybinę licenciją.

Klientui siūlome kitas įvairias paslaugas. Tai: specialių dydžių siuvimas, įvairių siuvinėjamų ir klijuojamų ženklų panaudojimas, pokavimas ir išsiuntimas į klientų nurodytas parduotuves ar šalis ir kt.

Įmonės asortimentas – tai darbo ir apsauginiai drabužiai (sertifikuoti pagal EN469, EN471, EN11611, EN11612, EN1149), bendrovių apranga, karinių struktūrų uniformos, sudėtingi laisvalaikio gaminiai (buriuotojams, medžiotojams, slidininkams, žvejams, motociklininkams, įvairioms ekspedicijoms ir pan.).

Ilgametis darbo su Vakarų Europos užsakovais patyrimas įgalino parengti naują AB “Šatrija” veiklos strategiją - siuvimo paslaugų eksportą palaipsniui keisti gaminių pardavimu.Tai yra gaminti sudėtingų technologijų, išskirtinio dizaino gaminius, reikalaujančius ne tik siuvimo proceso išmanymo, bet ir sudėtingo gaminių paruošimo, daug žinių apie naujausias technologijas, rinkoje esančias medžiagas, sertifikavimo procedūras ir kt.

Mūsų misija

Mūsų misija - išsilaikyti konkurencinėje kovoje ir tapti viena geriausių sudėtingų technologijų, sertifikuotų, novatoriškų, aukštos kokybės drabužių darbui ir laisvalaikiui gamintoja Europoje.